baner

MASZYNY POLOWE

Maszyny Grimme, Asalift, Holaras, Monosem, Ferrari niezbędne do prawidłowej i nowoczesnej uprawy warzyw począwszy od sadzenia aż po zbiór.

Maszyny do zbioru ziemniaków Kombajn samojezdny do ziemniaków GRIMME VARITRON wstecz
Kombajn samojezdny do ziemniaków GRIMME VARITRON

VARITRON 200

Samojezdny VARITRON 200 bez zbiornika, z funkcją przeładunkową bezpośrednio na przyczepę. Maszynę wyróżnia różnorodność kombinacji z zespołami wyorującymi i separatorami (MultiSep, separator rolkowy), pozwalająca na dostosowanie maszyny do indywidualnych potrzeb przy zbiorze ziemniaków lub innych warzyw. Gąsienicowy układ bieżny, chroniący podłoże, zapewnia zbiory w trudnych i wilgotnych warunkach. Kierowca z komfortowej kabiny ma bezpośrednio dobrą widoczność na zespół wyorujący i taśmy odsiewające. Prosta i intuicyjna obsługa maszyny jest możliwa dzięki pulpitom sterowniczym z ekranami dotykowymi, informującymi operatora o działaniu maszyny.

VARITRON 220

Jest wyposażony w 2-tonowy zbiornik z funkcją przeładunkową, przystosowany do przeładunku produktu bezpośrednio do skrzyniopalet lub na przyczepę.

Maszynę wyróżnia różnorodność kombinacji z zespołami wyorującymi i separatorami (MultiSep, separator rolkowy), pozwalająca na dostosowanie maszyny do indywidualnych potrzeb przy zbiorze ziemniaków lub innych warzyw. Gąsienicowy układ bieżny, chroniący podłoże, zapewnia zbiory w trudnych i wilgotnych warunkach. Kierowca z komfortowej kabiny ma bezpośrednio dobrą widoczność na zespół wyorujący i taśmy odsiewające. Prosta i intuicyjna obsługa maszyny jest możliwa dzięki pulpitom sterowniczym z ekranami dotykowymi, informującymi operatora o działaniu maszyny.

VARITRON 270

Jest wyposażony w 7-tonowy zbiornik, przystosowany do zbiorów z koncepcją składowania produktu podczas zbioru.Maszynę wyróżnia różnorodność kombinacji z zespołami wyorującymi i separatorami (MultiSep, separator rolkowy, podnośnik drobnych łętów), dzięki czemu maszynę można dostosować do indywidualnych potrzeb przy zbiorze ziemniaków lub innych warzyw. Dostępny opcjonalnie gąsienicowy układ bieżny, chroniący podłoże, zapewnia zbiory w trudnych i wilgotnych warunkach. Kierowca z komfortowej kabiny ma bezpośrednio dobrą widoczność na zespół wyorujący i taśmy odsiewające. Prosta i intuicyjna obsługa maszyny jest możliwa dzięki pulpitom sterowniczym z ekranami dotykowymi, informującymi operatora o działaniu maszyny.

Cechy:

 • Układ jezdny
 • Lepsza zwrotność niż w kopaczkach ciągnionych
 • Ogumienie dostosowane do rozstawu rzędów w uprawie ziemniaka w celu zmniejszenia uszkodzeń
 • Optymalne rozłożenie masy
 • Lepsze zdolności jazdy na mokrych glebach niż w przypadku kopaczek ciągnionych
 • Wydajność / działanie
 • Specyficzne rozdzielenie mocy na napęd i separatory
 • Oszczędność paliwa ze względu na regulację silnika przy optymalnej wydajności
 • Hydrauliczna regulacja wszystkich układów napędowych pozwalająca na optymalne ustawienia w każdych warunkach glebowych
 • Obsługa
 • Dobra widoczność do przodu i do tyłu
 • Ergonomiczna lokalizacja elementów sterowniczych
Filmy

https://www.youtube.com/watch?v=ok_xyxGmA98