baner

MASZYNY POLOWE

Maszyny Grimme, Asalift, Holaras, Monosem, Ferrari niezbędne do prawidłowej i nowoczesnej uprawy warzyw począwszy od sadzenia aż po zbiór.

Precyzyjne siewniki do warzyw Monosem Seria MS wstecz
Monosem Seria MS

Siewnik do wysiewu warzyw MS, specjalnie przygotowany do wysiewu drobnych nasion, to owoc wieloletniego doświadczenia MONOSEM. Prostota, niezawodność, precyzja, solidność i uniwersalność sprawiły, że od 20 lat siewniki MS cieszą się znakomitą reputacją. Jakość produkcji połączona z doradztwem specjalistów MONOSEM oraz szeroki wybór wyposażeń umożliwią Państwu wykonanie siewów siewnikiem doskonalne odpowiadającym Waszym potrzebom.

Zasada wysiewu sekcjami wysiewającymi MS opiera się na kontroli głębokości wysiewu za pomocą przedniego koła ustalającego i na wysiewie nasion za pomocą redlicy stopkowej.

Siew wysokiej jakości rozpoczyna się dzięki dobremu rozdzieleniu ziarna. To dlatego MONOSEM wykorzystał swoją wiedzę, by zaproponować Państwu precyzyjny, prosty i niezawodny aparat rozdzielający. Jakość wykonania umożliwi Państwu wysiać nawet najdrobniejsze ziarna z zachowaniem wysokiej precyzji.

FILM

https://www.youtube.com/watch?v=wjqbsc2038c