baner

MASZYNY POLOWE

Maszyny Grimme, Asalift, Holaras, Monosem, Ferrari niezbędne do prawidłowej i nowoczesnej uprawy warzyw począwszy od sadzenia aż po zbiór.

Sadzarki do rozsady Sadzarka do rozsady Ferrari F-MAX wstecz
Sadzarka do rozsady Ferrari F-MAX

Sadzarka FERRARI F-MAX nadaje się do sadzenia różnorodnych warzyw począwszy od pomidorów, papryki, kapusty, selera, tytoniu i wielu innych. Sadzenie w tych sadzarkach w zależności od danego modelu może się odbywać z różnego rodzaju sadzonek np.: piramidy, stożkowe, cylindryczne.

Karuzela w sadzarce obraca się w ruchu zegarowym (Stop & Start) a jest to niezwykle ważne, bo pozwala zapewnić stały spadek roślin z karuzeli w miejsce wysadzenia. Ruch zegarowy pozwala na zwiększenie wydajności na godzinę, precyzję głębokości sadzenia i zapewnienie odpowiednich odległości w rzędzie.

Ta ważna cecha zapewnia doskonały czas sadzenia, bez potrzeby wykonywania jakichkolwiek regulacji sadzarki. Wydajność sadzarki F-MAX jest bardzo wysoka: do 5000 rozsad na godzinę w zależności od ilości rzędów. Sadzarka może pracować zarówno na płaskim terenie jak i na nierównościach.

F-MAX jest wyposażony samoczyszczącą stopką wysadzającą a jest to  bardzo ważne, aby zapobiec gromadzeniu się zanieczyszczeń w samej stopce. Cechy te są niezbędne aby zapewnić bardziej jednolite uprawy które odznacza jakość i konkurencyjność.

Filmy

https://www.youtube.com/watch?v=8pkzZ7T0ApU&feature=youtu.be