baner

GPS - PRECYZYJNE ROLNICTWO

Systemy nawigacji Trimble.

Panele nawigacji Trimble Trimble EZ-Guide 250 wstecz
Trimble EZ-Guide 250

Panele nawigacji Trimble pozwalają Ci dokładnie kontrolować oraz odwzorowywać informacje z pola w czasie rzeczywistym. Skorzystaj z rozwiązań branżowych – najwyższa wydajność oraz niezawodność, aby prace w polu wykonywać szybciej i bardziej wydajnie. Dzięki wielu funkcjonalnościom oraz pułapom cenowym możesz wybrać wyświetlacz, który najlepiej pasuje do Twoich oczekiwań.

System EZ-Guide 250

System EZ-Guide® 250 zapewnia wysokiej jakości podstawowe funkcje nawigacji za podstawową cenę. System ten dobrze sprawdza się w zabiegach, w przypadku których możliwe jest stosowanie dokładności poniżej 1 metra. Używa się go do podstawowej nawigacji pozwalającej ułatwić pracę niezależnie od sezonu.


KLUCZOWE I PRECYZYJNE FUNKCJE DLA ZASTOSOWAŃ W ROLNICTWIE:

  • Ręczna nawigacja i mapowanie 
  • Kompatybilność z systemem kierowania Trimble® EZ-Steer®
  • Port USB do przesyłania danych w celu przeprowadzenia analizy w biurze

PROSTA INSTALACJA I ŁATWA OBSŁUGA

System EZ-Guide 250 wyróżnia się kolorowym wyświetlaczem, przyciskami pozwalającymi uruchomić żądane funkcje za pomocą jednego dotknięcia oraz intuicyjnym interfejsem. Zapewnia on szybki dostęp do linii prowadzenia oraz map pokrycia i pozwala bez problemu wykonywać codzienne zadania rolnicze.


PODSTAWOWY ZASIĘG SATELITÓW I POZIOMY DOKŁADNOŚCI

System EZ-Guide 250 jest kompatybilny z konstelacją satelitów GPS. Uzyskaj dokładność pomiędzy przejazdami nieprzekraczającą 1 metra dzięki SBAS i wykorzystaj ten system do zadań, które można zrealizować przy użyciu korekcji o mniejszej dokładności.

Filmy

https://www.youtube.com/watch?v=JLK71J4RWuA